Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
neděle, 27 srpen 2017 19:04

LT 2 - Who is Who?

Napsal(a)

Radovat se nebo smutnit? Když je řeč o ukončeném letním táboře, tak se asi většina z nás zúčastněných neubrání obojímu. Máme velikou radost, že nám vše vyšlo - počasí i program. Na druhou stranu je nám smutno, že je to za námi. Dlouhé chystání a pak 14 dní uteče jako voda. A víte, kde se dá během dvou týdnů zažít spoustu zábavy, kamarádství, nové výzvy i první lásky? Přeci na táboře a tím spíš, když je to v Horním Bradle :) 

     Když se sejde parta skvělých lidí ve stejném čase a na stejném místě, dá se prožít tábor v rychlém tempu, procestovat minulost, potkat se s Darwinem, Einstaiem nebo zákeřnými Daleky. Dokázat nemožné - to když obíhá zároveň měsíc a slunce planetu Gallifrey nebo na nás shora posílají hromy a blesky, ale my planetu stejně zachráníme. Prokázat odvahu v nočním lese, vykoupat se v ledové vodě nebo ustát zákeřný vir. To vše, ale samozřejmě daleko víc, zažíváte, když podlehnete kouzlu naší táborové základny. 

     Chcete-li se podívat, jak jsme si užili svých 14 táborových dní (29. 7. - 12. 8- 2017), můžete se podívat do naší galerie na stránkách - https://www.zonerama.com/Zelvicka01/2941. Všichni táborníci obdrží během září DVD s kompletní nabídkou fotek (je jich opět hooodně :)

 A abychom vás ani letos neošidili, můžete pro změnu zde - https://www.youtube.com/watch?v=SUzuEZXnzqg&t=3s nakouknout na nové před brainballové vystoupení. 

     Kdyby jste ale měli pocit, že potřebujete vědět daleko víc, zastavte se na kus řeči, vyprávět se dá dlouuuuho.... :) 

Lenka Kuchařová DiS.

a tým skvělých vedoucích

Číst 1105 krát