Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
středa, 11 říjen 2017 18:24

Koheze 6.A

Napsal(a)

Koheze 6.A

11. - 12.9. 2017 proběhla koheze 6.A zaměřená na spolupráci ve třídě. V pondělí jsme spolu byli od 8,00 do 18,00 hodin. Představovali jsme se, hráli si na reportéry a celebrity, vytvořili jsme si pravidla, na balicí papír jsme obkreslovali navzájem své hlavy kvůli zpětné vazbě. Zahráli jsme si na upíra a plachtu, venku jsme si hráli s padákem a balonky, s brčky a papírovými čtverečky a s lanem. Nakreslili jsme si panáka, na kterém jsme se opět představovali, zahráli si evoluci a v kruhu sbírali čísla. V úterý jsme strávili společný čas do 13,30 hodin. Ráno jsme se rozhýbali, poté jsme si připravili obálky. Po svačině jsme na hřišti hráli hry na přesnost a důvěru. Obálky jsme pak naplnili pozitivními vzkazy a na závěr vše zhodnotili. Za přípravu pro nás velmi zajímavého programu děkujeme paní psycholožce A. Žilkové a preventistce I. Kutové.

                                                              6.A s tř. učitelkou M. Škarytkovou

Názory dětí: „Na tento dvoudenní krásný zážitek nikdy nezapomenu, protože jsme velice dobře spolupracovali a byly i výborné hry.“

„Za ty dva dny si myslím, že naše třída udělala pokrok.“

„Byly to úžasné dny a třída byla boží.“

„Při ničem jsem se nenudila, bylo to všechno bezva.“

„Byla super spolupráce a myslím, že se všichni známe ještě víc.“

„Na kohezním pobytu se mi líbilo, jak jsme k sobě byli hodní a navzájem si pomáhali.“

(fotografie viz fotogalerie školy)

Číst 365 krát