Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
sobota, 21 říjen 2017 18:21

Co ukrývá les

Napsal(a)

  Slunce svítilo, bylo teplo a nic nebránilo celé ŠD vydat se do nedalekého lesa za podzimním skřítkem. Své jméno dětem zašifroval do jednotlivých písmenek, která děti dostávaly za splněné úkoly. Děti z V. oddělení byly natěšené nejvíc a spěchaly do lesa hned po obědě, aby se všechna stanoviště stihla včas připravit před příchodem ostatních dětí. Na ty pak čekal keř plný zdravých dobrot, průchod pavučinou, lesní slalom a další úkoly. Skřítek si také prověřil pozornost a bystrost dětí při hledání lesních zvířátek a skládání podzimního puzzle. Děti odcházely z lesa s veselou náladou, s písmenky, aby mohly vyluštit jméno skřítka a také s krásnými ježečky, které si dozdobily přírodninami.  Velké poděkování patří dětem ( a jejich maminkám), které si na akci připravily krásné skřítkovské převleky. A jak se skřítek jmenoval? No přeci BUKVÁČEK.

                                                                                                                                  Gabriela Hofmanová

Číst 345 krát