Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
čtvrtek, 05 březen 2020 20:00

Školní kolo soutěže v recitaci

Napsal(a)

Školní kolo recitační soutěže, které proběhlo dne 19. 2. 2020, dokázalo, že i v současné době je místo pro poezii. Zúčastnilo se ho 15 recitátorů  z 2.stupně. Porota složená z učitelů českého jazyka posuzovala recitaci nejen klasických autorů, ale i moderních a dokonce i přednes prózy a rozhodla o pořadí takto:

Ve 3.kategorii (6. a 7.třídy) 1.místo – Viktorie Mečířová ze 6.A a Jakub Kadrmas ze 6.C

                                             2.místo – Natálie Starzyková ze 7.C

                                             3.místo – Sedrik Linhart ze 6.B a J.Fišera ze 6.A

Ve 4.kategorii (8. a 9.třídy) 1.místo – Zuzana Šedivcová z 8.A a Gabriela Řehořová z 9.B

                                             2.místo – Valentýna Motlová z 8.B a Michal Šrejber z 9.A

                                             3.místo – Kamila Soukupová z 8.B

Vítězové byli oceněni diplomy a malými dárky. Do okresního kola postupují vítězové z 1. míst. Přejeme jim co nejlepší umístění. Všem soutěžícím děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme!                                                         

                                                                     Učitelé českého jazyka

Číst 456 krát