Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 23 říjen 2017 18:12

Sportovní úspěchy

Napsal(a)

STŘÍBRO PRO DÍVČÍ FLORBAL

V pondělí 23. října 2017 se na ZŠ R. Frimla uskutečnilo okrskové kolo ve florbale dívek. V obou kategoriích jsme měli své zastoupení. Dívky 6. – 7. tříd si postupně poradily s družstvy ZŠ R. Frimla, ZŠ Pilníkov a ZŠ Bernartice, ale 1. místo jim, stejně jako vloni, překazila děvčata z  Gymnázia Trutnov. Starší dívky 8. – 9. tříd se po třech výhrách utkaly v posledním zápase se ZŠ Bernartice a ani jim se nepodařilo dosáhnout na stupeň nejvyšší. Dvě druhá místa jsou velkým úspěchem a zajišťují postup do okresního kola. Úspěch podtrhlo ještě vyhlášení nejlepších brankářek, tuto trofej získaly obě naše gólmanky, Áďa a Káťa.

Děkujeme všem hráčkám za předvedenou hru a držíme palce do dalších bojů.

Mgr. Věra Menzelová – uč. Tv

Číst 294 krát