pondělí, 09 prosinec 2019 16:25

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS

Loupežníci ze IV. oddělení se rozhodli stát se součástí televizního pořadu TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS a vyzkoušeli si, jak to celé probíhá.

Listopadové pondělky proběhly v pěveckém duchu. Na pomoc k nám zavítali žáci 6.A, kteří rádi zavzpomínali na „družinová léta“.  Celým pořadem nás provázel Šimon Geisler (Ondřej Sokol). V porotě usedli – předseda – Anna Hauferová (Jakub Kohák), Terka Cibulková (Janek Ledecký), Viktorka Mečířová (Aleš Háma) a Kája Žitnáková (host).

Také nás přišly podpořit třídní učitelky – paní Pytelová a paní Pumprová.

V prvním kole zvítězila Julie Kozlovská s Terezou Čermákovou – Srdce nehasnou.

Ve druhém kole zvítězila Terka Tučková – Gummy Bear

Ve třetím závěrečném kole zvítězili – Dan Holča, Vojtěch kozlovský a Jan Kamarád – The Lazy Song

Děkuji všem dětem za účast a pečlivou přípravu. Také děkuji rodičům za podporu a pomoc dětem. A velké poděkování patří žákům 6.A za čas věnovaný dětem ze družiny.  Moc se těším na další spolupráci.  Foto najdete v galerii školy.

Zikmundová Lada

Nejnovější od Lada Zikmundová