Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
úterý, 18 červen 2019 11:21

Výlet 2.A z Pece pod Sněžkou na Černou horu :-)

Napsal(a) mistr

Děti ze 2. A navštívily Pec pod Sněžkou a užily si krásné dva dny plné pohody, kamarádství a pravého horského počasí. Školní výlet se vydařil, viděli jsme spoustu krásných míst, přespali jsme v penzionu Květa, šli na procházku v Peci pod Sněžkou, navštívili jsme Kolínskou boudu, kde jsme si dali výborné nanuky, které nám koupila naše spolužačka Anička Danielis,  pak jsme šli přes rašeliniště na Černou horu, kde jsme si zakoupili jízdenky na lanovku a sjeli do Janských Lázní, zpátky jsme se vrátili kolem "Muchomůrky" do Svobody nad Úpou a jeli vláčkem domů. Jsme plni mimořádných dojmů a zážitků a již teď se velmi těšíme, až se společně zase někam vydáme :-).

M. Strnadová, N. Mohelská a žáčci 2.A

Číst 424 krát