Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 17 červen 2019 16:21

Školní výlet 2. B a 2. C

Napsal(a)

Dne 12. června 2019 jsme se vydali na školní výlet do zoologické zahrady ve Dvoře Králové nad Labem. Přijeli jsme mezi prvními návštěvníky hned ráno v 9 hodin. Nejprve pro nás byl připraven ZOO lektor, který nám ukázal zvířata zblízka. Něco jsme se dozvěděli a hlavně jsme si mohli i na některé zvíře sáhnout (např. leguána, korálovku) po hodině jsme se vydali po ZOO vlastní trasou a jako první jsme zašli na africké Safari. Cestou zpět jsme viděli lva, nosorožce, žirafy, zebry, slony aj. – zkrátka plejádu všech zvířat, které zoologická zahrada nabízí. Nejvíce se žáci těšili, až si zakoupí z výletu nějaký suvenýr a pohrají si na prolézacím hradě. Výlet jsme si všichni moc užili, počasí nám přálo a vše dopadlo v pořádku. Teď se již všichni těšíme na závěr školního roku.

 

Třídní učitelky, asistenti pedagogů a žáci 2. B a 2. C

Číst 433 krát