středa, 22 listopad 2017 18:05

ADOPTUJ SI KNÍŽKU!

Vážení rodiče,

školní knihovna při ZŠ Mládežnické pro Vás opět připravila projekt „Adoptuj si knížku!“. V rámci tohoto projektu budete mít možnost podpořit naši knihovnu a pomoci s rozšířením jejího knižního fondu. 1. prosince 2017 bude v rámci Dne otevřených dveří připraven stánek s knihami, u nějž budete moci nějakou knihu pro naši knihovnu zakoupit - adoptovat a případně do ní napsat věnování.

Stánek s knihami bude otevřen na chodbě před školní knihovnou.

V nabídce pro 1.-5. ročník budou zejména knihy pro společné čtení na pokračování, ale i jiné populární tituly. V nabídce pro 6.-9. ročník se objeví nejen knihy z doporučené četby, ale i odpočinková literatura.

Předem děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na shledanou u našeho stánku.

Vaše knihovnice

Lucie Greenford a Kateřina Holá