Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
středa, 22 listopad 2017 18:05

ADOPTUJ SI KNÍŽKU!

Napsal(a)

Vážení rodiče,

 školní knihovna při ZŠ Mládežnické pro Vás opět připravila projekt „Adoptuj si knížku!“. V rámci tohoto projektu budete mít možnost podpořit naši knihovnu a pomoci s rozšířením jejího knižního fondu. 1. prosince 2017 bude v rámci Dne otevřených dveří připraven stánek s knihami, u nějž budete moci nějakou knihu pro naši knihovnu zakoupit - adoptovat a případně do ní napsat věnování.

 Stánek s knihami bude otevřen na chodbě před školní knihovnou.

V nabídce pro 1.-5. ročník budou zejména knihy pro společné čtení na pokračování, ale i jiné populární tituly. V nabídce pro 6.-9. ročník se objeví nejen knihy z doporučené četby, ale i odpočinková literatura.

  

Předem děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na shledanou u našeho stánku.

                                                            

                                                                       Vaše knihovnice

                                                   Lucie Greenford a Kateřina Holá

Číst 276 krát