Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 27 květen 2019 11:47

PRVŇÁČCI V DOMĚ POD JASANEM

Napsal(a)

 

Na začátku května se prvňáci vydali do tkalcovského muzea na exkurzi. Na třech stanovištích měli nachystaný zajímavý program. Na jednom stanovišti se seznamovali s různými semeny rostlin a srstí zvířat, na druhém vyráběli pro maminky voňavá mýdla. V muzeu se seznámili s historií zpracování textilu v našem kraji, prohlédli si staré pracovní nástroje a vyrobili si ze lnu náramek.                                                                                                                                                        Exkurze byla moc zajímavá, počasí nám vyšlo a děti byly hodné. Těšíme se na další akci.

                                                               Učitelky prvních tříd

Číst 441 krát