Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
středa, 01 květen 2019 22:01

Špačkoš _ vyhodnocení

Napsal(a)

V kategorii o nejlépe vyzdobený Špačkoš vybrala odborná porota 5 nejlepších škol. Bohužel jsme se do první pětice nedostali, ale cena útěchy nás neminula.

Firma KOH-I-NOOR HARDTMUTH děkuje všem za účast v soutěži o nejvíce nasbíraných špačků a o nejkreativněji vyzdobený Špačkoš. Z celkových 26 kilogramů obdržených špačků se vytvoří v terapeutických dílnách velice cenná umělecká díla. Výtěžek z jejich dražby půjde na pomoc České olympijské nadaci, která podporuje sportující děti. 
Nejvíce špačků, tedy pastelek kratších než 8 cm, které hrály ve vyhodnocování soutěže nejvyšší roli, se podařilo nashromáždit v ZŠ Ostrov Májová z Ostrova u Karlových Varů, která dala dohromady přes 5,8 kg špačků. Hlavní cenu obdrží celkem 10 nejlepších škol, mezi které patří také:

  • Základní škola a mateřská škola Prostějov, Melantrichova 60 - 4,5 kg
  • Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70 - 2,85 kg
  • ZŠ, Trutnov 2 - 2,65 kg
  • ZŠ A.Kučery, Ostrava - Hrabůvka - 1,65 kg
  • ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy - 1,4 kg
  • Masarykova ZŠ, Broumov - 1,05 kg
  • Gymnázium Pavla Křížkovského, Brno-Komín - 1 kg
  • ZŠ a MŠ Žabeň, Sviadnov - 1 kg
  • Základní škola a Mateřská škola Litenčice, okres Kroměříž 0,55 kg

Děkujeme všem, kteří se do této akce zapojili a pomohli nám zaplnit náš Špačkoš.

Číst 450 krát