Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
středa, 01 květen 2019 17:33

Soutěž „O nejoriginálnější třicítku“ skončila

Napsal(a)

Děkujeme vám všem, dětem, rodičům, prarodičům a kolegům, kteří jste se do soutěže zapojili. Díky vaší fantazii a šikovnosti vznikla zajímavá sbírka třicítek zpracovaných různými výtvarnými technikami, malých i velkých, dvoj i trojrozměrných, doplněných o chuťově výborný dort, model z 3D tiskárny, pamětní medaili, básně i fotografii.

Vaše díla budou vystavena v prostorách školy, kde si je budete moci prohlédnout v rámci oslav 30. výročí (18. května) a některá se stanou také součástí naší květnové výstavy v Tescu. Třináct vybraných nejoriginálnějších děl bude oceněno v rámci slavnostního ocenění nejlepších žáků školy 24. června. Můžete si je prohlédnout na samostatných fotkách v připojené fotogalerii.

Těšíme se na setkání u nás ve škole nebo v květnu v Tescu …

Mgr. Michal Strnad, zást. ředitele

Číst 554 krát