Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 29 duben 2019 07:42

Nové LOGO školy -> pomozte nám vybrat JMÉNA

Napsal(a) mistr

Změna je život a také je třeba držet krok s dobou. Proto bude jedním z dárků ke třicátinám naší milé školy její nové logo.

Se starým logem se loučíme ….. a v novém logu vítáme holku a kluka. Tak je pojďme pojmenovat. No jo, ono se řekne pojmenovat, ale to je velká zodpovědnost, dát jména na celý život. Naštěstí, do školy chodí spousta dětí a ty děti mají rodiče, prarodiče, tetičky a strýčky a tak na to pojmenování nejsme sami :-). Stačí kliknout na tento odkaz:

http://bit.ly/logozsmltu

a vybíráte jména s námi. Vybírat budeme do 15. května, a když to dobře dopadne, na školní akademii (16. 5.) a v rámci oslav 30. výročí školy (18. 5.) už budeme naše nové kamarády z loga oslovovat jmény ;-)

Mgr. Michal Strnad, zást. ředitele

Číst 668 krát