Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
neděle, 03 prosinec 2017 17:22

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Napsal(a)

ZLATO Z FLORBALOVÉHO TURNAJE DÍVEK

První prosincový den patřil ve sportovní hale v Hostinném florbalu. Sešlo se zde pět družstev okresu Trutnov, aby ukázaly své florbalové dovednosti. Naše děvčata ze 4. – 5. tříd postupně nastoupila proti florbalistkám z Pilníkova, Hostinného a Vrchlabí, ani jednomu týmu se nepodařilo Mláďata z Mládežky porazit. Asi největším oříškem bylo družstvo ze ZŠ V Domcích, ale i to se nakonec po porážce muselo spokojit pouze s druhým místem.

Velkou oporou v brance byla Anička Sturmová, do hry nastoupily Adéla Vachová, Andrea Hrodková, Katka Kopecká, Adéla Ryšavá, Anička Hauferová a Terka Svobodová.

Děkujeme za skvělý výkon a reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v krajském finále.

Mgr. Věra Menzelová

Číst 434 krát