pátek, 22 prosinec 2017 17:01

Vánoční laťka 2017

VÁNOČNÍ LAŤKA 2017

Jak se již stalo tradicí, tak prosinec na „Mládežce“ není jen o pečení, koledách a předvánočním čase, ale také o tradiční sportovní akci VÁNOČNÍ LAŤCE.  Jednu krásnou, prosincovou zasněženou středu se na palubovce na Základní škole Mládežnická sešlo několik desítek sportovců z Mládežky, aby se „popralo“ o medaile ve skoku vysokém. Celou akci si vzali pod svá křídla žáci devátých tříd, kteří se postarali o plakáty, diplomy, medaile, technické zázemí a hlavně o celkový chod celé akce. V tomto směru vše zafungovalo na jedničku s hvězdičkou, zvláště bych chtěl vyzdvihnout žákyně, které měly na starosti celkový zápis.

Soutěž je vždy rozdělena na kategorie dívek a chlapců a dále na věkové kategorie 6. - 7. tříd a 8. - 9. tříd. Účast byla i letos poměrně vysoká, 33 startujících v mladší kategorii a 31 v té starší. K vidění bylo mnoho netradičních až krkolomných skoků, které skončily platným pokusem, ale fanoušci se mohli občas pokochat skvělými flopovými skoky, v tomto směru bych chtěl vyzdvihnout skvělou techniku Vojty Vacha, který se nakonec umístil, až na pátém místě.

Nejúspěšnějšími skokany se stali:

Kategorie dívek 6. - 7.tř

1. místo Anežka Krajčová s výkonem 125 cm