Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pátek, 22 prosinec 2017 17:01

Vánoční laťka 2017

Napsal(a)

VÁNOČNÍ LAŤKA 2017

Jak se již stalo tradicí, tak prosinec na „Mládežce“ není jen o pečení, koledách a předvánočním čase, ale také o tradiční sportovní akci VÁNOČNÍ LAŤCE.  Jednu krásnou, prosincovou zasněženou středu se na palubovce na Základní škole Mládežnická sešlo několik desítek sportovců z Mládežky, aby se „popralo“ o medaile ve skoku vysokém. Celou akci si vzali pod svá křídla žáci devátých tříd, kteří se postarali o plakáty, diplomy, medaile, technické zázemí a hlavně o celkový chod celé akce. V tomto směru vše zafungovalo na jedničku s hvězdičkou, zvláště bych chtěl vyzdvihnout žákyně, které měly na starosti celkový zápis.

Soutěž je vždy rozdělena na kategorie dívek a chlapců a dále na věkové kategorie 6. - 7. tříd a 8. - 9. tříd. Účast byla i letos poměrně vysoká, 33 startujících v mladší kategorii a 31 v té starší. K vidění bylo mnoho netradičních až krkolomných skoků, které skončily platným pokusem, ale fanoušci se mohli občas pokochat skvělými flopovými skoky, v tomto směru bych chtěl vyzdvihnout skvělou techniku Vojty Vacha, který se nakonec umístil, až na pátém místě.

Nejúspěšnějšími skokany se stali:

Kategorie dívek 6. - 7.tř

1. místo Anežka Krajčová s výkonem 125 cm

2. místo Anna Junková s výkonem 120 cm

3. místo Tereza Fišerová s výkonem 120 cm

Kategorie chlapců 6. - 7. tř

1. místo Jakub Žačok s výkonem 135 cm

2. místo Ondřej Korotvička s výkonem 130 cm

3. místo Kryštof Sturm s výkonem 130 cm

Kategorie dívek 8. - 9. tř

1. místo Szelkeová Adéla s výkonem 125 cm

2. místo Iva Makovičková s výkonem 120 cm

3. místo Tereza Mikešová s výkonem 120 cm

Kategorie chlapců 8. - 9. tř

1. místo Tomáš Křížek s výkonem 150 cm

2. místo Jiří Flegl s výkonem 150 cm

3. místo Tomáš Hnyk s výkonem 145 cm

Všem zúčastněným a pořadatelům děkujeme a těšíme se na skok vysoký v roce 2018

                                                                                                                                   Tělocvikáři

Číst 1420 krát