Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
úterý, 05 březen 2019 19:10

ŠD v novém kabátě

Napsal(a)

     Děti z 1.oddělení  družiny  si již několik týdnů užívají úžasné proměny jejich herny. Jsou nadšené z nového nábytku, dřevěných stolečků a židlí, modrého koberce a neméně z nově vymalovaných zdí, kdy celý prostor je vymalován krásnými, moderními barvami (Nekonečný oceán, Kouzlo Provence a šedá). Když děti poprvé po jarních prázdninách vstoupily do herny, ozývaly se výkřiky údivu a nadšení, což bylo pro mne největší odměnou za úsilí, vytvořit dětem příjemné, moderní, praktické prostředí, ve kterém se budou cítit spokojeně a bezpečně. Velké poděkování za pomoc patří p. uč. Šemberovi.

                                                                                                                                    Gabriela Hofmanová

Číst 626 krát
Více z této kategorie: « ŠD na lyžích Barevný týden v ŠD »