Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
úterý, 05 březen 2019 19:05

ŠD na lyžích

Napsal(a)

  Za spolupráce s p. Bavorem ze Ski/snowboard Academy, zorganizovala školní družina opět týdenní kurz lyžování. Kurz probíhal v nedalekém  Ski areálu Bret u Žacléře. Pro úplné začátečníky a mírně pokročilé je to velice vhodný areál – mírnější svahy, pojezdový pás, vlek s nízkým vedením lana, poma, vyhřívané zázemí pro děti. Výuku vedli jako vždy zkušení instruktoři, kteří si hned od prvního dne získali důvěru a sympatie našich malých lyžařů. S organizací a průběhem kurzu jsme byli opět velice spokojeni. Za to patří velký dík panu M. Bavorovi.                                                                                                                                                                                                                      Gabriela Hofmanová

Číst 622 krát