Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
čtvrtek, 21 únor 2019 08:28

Školní kolo soutěže v recitaci

Napsal(a)

Školní kolo recitační soutěže, které proběhlo dne 13. 2. 2019, dokázalo, že i v současné době je místo pro poezii. Zúčastnilo se ho 16 recitátorů  z 2.stupně. Porota složená z učitelů českého jazyka posuzovala recitaci nejen klasických autorů, ale i moderních a dokonce i přednes prózy a rozhodla o pořadí takto:

Ve 3.kategorii (6. a 7.třídy) 1.místo – Natálie Starzyková ze 6.C

                                             2.místo – Martin Kuchař ze 6.C

                                             3.místo – Zuzana Šedivcová a Karolína Tučková ze 7.A a Markéta Naimanová ze 6.B

Ve 4.kategorii (8. a 9.třídy) 1.místo – Hana Schubertová z 9.B

                                             2.místo – Michal Šrejber z 8.A

Vítězové byli oceněni diplomy a malými dárky. Do okresního kola postupují vítězové z 1. míst a Michal z 2.místa. Přejeme jim co nejlepší umístění. Všem soutěžícím děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme!                                                         

                                                                     Učitelé českého jazyka

Číst 742 krát