úterý, 29 leden 2019 18:04

Diskotéka v ŠD

Zrodila se nám v ŠD nová tradice. A jsme za ni moc rádi. Filip Fabian, Filip Muličák, Tom Havelka a Adam Šelepin již podruhé připravili a zorganizovali pro celou družinu diskotéku. Velkým pomocníkem při přípravě jim byl opět pan Fabian, kterému moc děkujeme. Chlapci měli připravené pro naše děti překvapení v podobě krásných laserových efektů.  Ovšem největší zážitek jsme měli z „dýmostroje“. Některé děti zapomněly i tančit a zkoumaly, jak ten výrobník mlhy funguje. Takže, klobouk dolů podruhé před touto partou kluků, kteří nám rádi věnují svůj čas. Děkujeme i Natálce Králíkové a Elišce Ročkové a těšíme se na další diskoshow, kterou kluci plánují na konec školního roku.

Gabriela Hofmanová

Více z této kategorie: « Strašidla v ŠD ŠD na lyžích »