Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
úterý, 20 listopad 2018 19:05

Školní kolo Olympiády z českého jazyka

Napsal(a)

Dne 14.11.2018 proběhlo školní kolo Olympiády z českého jazyka. Zúčastnilo se ho 14 žáků 8. a 9. tříd. Řešili převážně logické úkoly týkající se podstatných jmen pojmenovávajících zvuky, doplňování přísloví, zdrobnělin se samostatným významem, synonym, větných členů a slovních druhů ve větách, pracovali se souvětím a formou prózy zpracovali slohový úkol na téma „Co všechno umí světlo.“ Nejvyššího počtu bodů dosáhl Jakub Štosek z 9.A , na druhém místě se umístila  Alena Briknerová z 9.B. Oba postupují do okresního kola. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů.

                                                                         M.Škarytková

Číst 415 krát
Více z této kategorie: « Nabídka práce Příběhy bezpráví »