Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
čtvrtek, 08 listopad 2018 19:58

Úspěšné florbalové boje

Napsal(a)

Úspěšné florbalové boje svedli naši nejmladší florbalisté (1. - 5. třída) a nejstarší florbalisté (8. - 9. třída).

V pátek se na palubovce na ZŠ R. Frimla pustili do bojů naši nejstarší. Turnaje se účastnilo deset družstev, a tudíž bylo jasné, že to bude nelehký boj. Chlapci se však do všech svých zápasů vrhli vší silou a předvedli krásné výkony. Nakonec veškerá snaha stačila pouze na neslavnou bramborovou medaili. O pár dní později se střetli na palubovce ZŠ Mládežnická naši nejmenší florbalisté. To byl ovšem jiný „koncert“, kromě jednoho zápasu, kdy naši borci zaváhali a nezvládli úvodní zápas, se předvedli ve velké parádě. Avšak oslnivé výkony a vysoké výhry v závěrečném součtu nestačily, a po pravidle vzájemného zápasu se naši štírci umístili na krásném, ale bohužel nepostupovém, druhém místě.

Všem hráčům děkuji za předvedené výkony a  vzornou reprezentaci školy

Bc. Jiří Šembera kab TV

Číst 637 krát
Více z této kategorie: « Trutnovské dračice Nabídka práce »