Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
čtvrtek, 25 říjen 2018 16:58

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE - FLORBAL

Napsal(a)

FLORBAL – SKVĚLÝ ZAČÁTEK

Školní sportovní soutěže se naplno rozjely. Naše děvčata nastoupila v úterý 23. října do florbalových turnajů. Na ZŠ R. Frimla se konalo okrskové kolo III. a IV. kategorie. Po skvělých výkonech si obě družstva vybojovala postup do dalších kol. Dívky 6. – 7. tříd obsadily druhé místo v konkurenci šesti týmů. O jedno družstvo méně bylo v kategorii 8. – 9. tříd, zato ale děvčata vybojovala vítězství v turnaji. Výkony byly okořeněné ještě vyhlášením nejlepší gólmanky, tou se stala Káťa Šťastná.

Všem dívkám patří dík za obětavý výkon a reprezentaci školy. Blahopřejeme a držíme palce do dalších bojů.

Mgr. V. Menzelová

 

Číst 754 krát