Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
čtvrtek, 25 říjen 2018 12:35

Špačkoš - soutěž

Napsal(a)

     Zapojili jsme se do soutěžní sběrové akce KOH-I-NOORu a Týmu Českého  olympijského výboru, v rámci kterého sbíráme zbytky pastelek a tužek tzv. špačků, ale i pastelek a tužek, které se stále lámou. Připravili jsme „Špačkoš“, který je umístěn v místnosti, kde se schází parlament. Akce probíhá do 31.ledna 2019. Po vypršení  termínu dojde k vyhodnocení a 10 nejúspěšnějších škol obdrží výhru v podobě pomůcek na výtvarnou výchovu. Špačky budou využity v rámci relaxace pro pracovní činnosti osob s různým postižením. Z dodaných špačků budou vytvářet umělecká díla, která se budou dražit ve prospěch České olympijské nadace podporující zdravý pohyb dětí. PROTO SBÍREJME A PODPOŘME TUTO AKCI!                                                                                         ŽP Safari                                       

Číst 787 krát