Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pátek, 12 říjen 2018 09:13

Projekt Sluneční soustava

Napsal(a)

Při vyučování často není prostor, aby mohli žáci samostatně nebo ve skupinkách tvořit. To si ale mohli vyzkoušet žáci 6. tříd při blokové výuce v rámci zeměpisu v pondělí 8. 10. Tématem byla sluneční soustava. Každá skupinka si mohla vybrat některou planetu ze sluneční soustavy nebo Slunce nebo Měsíc.  Hned po velké přestávce si skupinky mohly vyhledat ještě některé informace na počítačích, vytisknout obrázky. Další vyučovací hodinu žáci zpracovávali informační plakát. Na závěr se všechny třídy sešly v zrcadlové místnosti a každá skupinka svůj výtvor prezentovala.

  1. Šubrová a P. Štosek
Číst 607 krát
Více z této kategorie: « Společně na koš Barvy podzimu »