pátek, 12 říjen 2018 06:11

Společně na koš

Společně na koš

Jak už bylo zvykem v předešlých letech, tak i letos jsme potvrdili spolupráci s trutnovským oddílem basketbalu. Společná spolupráce funguje již třetí rok a přináší zpestření hodin tělesné výchovy a novinky v tomto sportu. Letos se nám podařilo, společně s trenérem žen panem Martíškem, dohodnout a spojit naše představy z loňských tréninků a naplánovat lekce pro potřebu dětí. Velkým přínosem se stal nový trenér pan Martin Čermák, který hodiny vede ve svižném rytmu s novými tréninkovými prvky. Velkým překvapením se staly hráčky, které naši školu dosud navštívily. Jsou velmi samostatné, zábavné, mají kladný vztah k dětem a hlavně komunikují s dětmi pouze ve své rodné řeči - angličtině. Děti se díky těmto hodinám setkávají s Američankami, které neumí česky, a musí tedy navzájem mluvit pouze anglicky. Těšíme se na další hodiny basketbalu.

Bc. Jiří Šembera – kab TV