Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
čtvrtek, 27 září 2018 08:20

Lvíčata v knihovně

Napsal(a)

 

     Zažili jsme další super pondělí v ŠD. Minulý týden jsme plnili v lese úkoly od Pařízka a tentokrát jsme navštívili jedno moc hezké, příjemné místo v naší škole.  Indicie: spousta polic, kanapíčka, židle, stoly, hóóódně knih! Ano, navštívili jsme naši školní knihovnu. Paní učitelka, která má knihovnu na starosti, nás moc hezky přivítala a ukázala nám, které knížky jsou určené nám, začínajícím čtenářům.

     Bylo to moc fajn, prohlížet si spoustu hezkých knížek, plných krásných obrázků. Už abychom uměli číst a mohli si půjčovat knížky domů. Budeme tam chodit každý měsíc a to je super :-). 

                                                                                Kluci a holky z 1. oddělení ŠD

    

Číst 578 krát
Více z této kategorie: « Co ukrývá les Disko show v ŠD »