Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 03 září 2018 10:55

Čarodějové ze země Bradl-Oz

Napsal(a)

Letošní 1. běh našeho tábora v Horním Bradle byl opravdu kouzelný, a to doslova.  Od 30. 6. do 14. 7. se totiž naše táborová základna proměnila v zemi Bradl-Oz, ve které se sešli různí čarodějové, jako třeba starý známý Čáryfuk se svým Touchwoodem nebo marvelovský záporák Magneto, kouzelník Pokustón, Saxana na koštěti, úžasné hráčky famfrpálu, Merlin, a jiní známí i neokoukaní mágové. Dětem se v průběhu tábora podařilo nasbírat všechny ingredience do našeho elixíru mládí a myslím si, že každý kdo náš elixír ochutnal, minimálně o 5 let omládl :-).

Za vedoucí a praktikanty 1. běhu Matěj Strnad

 

Zájemci o táborové fotografie a videa se mohou stavit s paměťovým zařízením v kanceláři zástupce ředitele Mgr. Michala Strnada.

Číst 741 krát