Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pátek, 29 červen 2018 06:49

S T-Mobilem za pohybem

Napsal(a)

S T-Mobilem za pohybem

 
Již potřetí se na Základní škole Mládežnická běžel již tradiční T-Mobile Olympijský běh. Do běhu se zapojili žáci prvního stupně a pár běžců ze stupně druhého, a tak se na startovní čáru před školou postavilo 226 běžců. Tento běh je specifický v tom, že přesně v 10 hodin dopoledne odstartují současně všechny konané běhy po celé České republice za pomoci rádia Junior. Letošního běhu se zúčastnilo celkem 71610 běžců a mezi nimi i naši žáci. Celá akce proběhla ve skvělé atmosféře a za krásného počasí.
 
Velké poděkování patří všem zúčastněným učitelkám a to největší poděkování patří paní vychovatelce Lence Kuchařové, která celou akci připravila.
 
 
Číst 536 krát