Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
čtvrtek, 21 červen 2018 09:13

PYŽAMOVÝ DEN – akce žákovského parlamentu

Napsal(a)

Letošní „Pyžamový den“ proběhl na naší škole pro žáky 1. stupně 15. června. Parlamenťáci si připravili různé zábavné aktivity. Ve třídách probíhaly soutěže v poznávání postaviček z večerníčků. Řešily se křížovky, hádanky i rébusy. Také jsme se rozcvičili při písničce pod vedením parlamenmťáků z druhého stupně, kteří si pro nás připravili i taneční vystoupení. Na chodbách probíhal hod plyšákem do dálky.  Ve třídách jsme si také zvolili Pyžamového krále, který dostal korunu a pověření. Poslední aktivita byla v kinosále. Zhlédli jsme pět známých i méně známých večerníčků.

Pyžamový den se nám líbil a určitě se těšíme na další.

zástupci žákovského parlamentu

Číst 937 krát