Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
středa, 20 červen 2018 19:51

Americký fotbal a spaní pod širákem

Napsal(a)

     A je to.... sportovní sezóna v oddělení ŠD - Super smajlíci končí. Jsou to již tři roky, co jsme se společně potkali na naší škole. Od té doby utekla spousta času, událo se mnoho věcí a zažilo se hodně akcí, srandy, ale i trošku té nepohody, při vysvětlování a upevňování pravidel slušného chování. Naučili jsme se užít si sport a být neustále v pohybu. Proto závěr školního roku i ukončení naší společné družiny nepatřilo ničemu jinému než sportování. Tentokrát jsme se vydali na večerní trénink amerického fotbalu s klubem Rangers. Cestu ze školy a do školy jsme pořídili svižnou pěší túrou (zpátky i s baterkami :)

     Trénink byl skvělý - hodně pohybu i zábavy. Společnou rozcvičkou jsme se zahřáli, pokračovali jsme různými silovými disciplínami amerického fotbalu a v závěru jsme shlédli také ukázku silných mužů v "akci". Za naše výkony, každý obdržel diplom se seznamem zvládnutých disciplín.

    Po návratu do školy by to nešlo bez bojové noční hry s čísly a baterkami, ale to už bylo 23:00 h, a tak nebylo od věci vyčistit zuby, připravit ležení na zahradě školní družiny a zavrtat se do spacáku. Tedy zavrtat.... to nebylo ani potřeba, protože byla krásná, teplá, letní noc :) Nevěřili by jste, kolik lidí jezdí v noci na kole :) 

   Budíček byl nepříjemný, protože se na čerstvém vzduchu spí tak dobře, že se vstávat nechce. Pomohlo však připomenutí očekávaného perníku ze školní jídelny, proto netrvalo dlouho a spací pole bylo rozklizeno a my chvátali na snídani do školní jídelny. Luxusní perník s čajem dodal spoustu síly na dlouho očekávaný T- mobile běh, který nás dnes také čekal. 

     Dnes je 20. 6., přesně 22:22 h. Věřím, že touto dobou již všichni stateční účastníci spinkají ve svých postelích, aby doplnili energii po náročném dni. Čeká nás poslední školní týden a pak už se rozutečeme na prázdniny. A po prázdninách??? Přece 4. třída na II. stupni a Chobotnice..... Nový začátek, nová cesta. Přeji všem Super smajlíkům hezké prázdniny, hodně zážitků a ať jsou i ve 4. třídě stále s úsměvem na tváři a v pohybu, tak jak je jim vlastní :)

Šťastnou cestu!!

Lenka Kuchařová DiS.

 

 

Číst 610 krát
Více z této kategorie: « Cvičení s Radimem Co ukrývá les »