Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
úterý, 21 listopad 2017 20:04

Obrázky ve prospěch projektu Klokánek

Napsal(a)

Přidáno: 21. 11. 2017 | Autor: Škarytková Miluše | Sekce: Škola

Fond ohrožených dětí vyhlásil soutěž, v níž bude obrázek dětí nabídnut k prodeji ve prospěch projektu Klokánek. Obrázky na téma "Co jsme zažili o prázdninách" jsme dělali v rámci hodin slohu v 6. třídách. Do projektu jsme zaslali 20 prací.

 

Tyto obrázky budou použity pro výzdobu zařízení Klokánek, ale především pro prodej na výstavách, pro uskutečnění aukcí a získání tolik potřebných finančních prostředků pro zajištění péče o děti v zařízení KLOKÁNEK.

                                                                          Mgr. M.Škarytková

Alt text Alt text

Číst 392 krát