Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 18 červen 2018 18:55

Třídní výlet

Napsal(a)

ČTVRŤÁCI VYRAZILI DO KRKONOŠ

Červen patří výletům a ani ve 4.A tomu nebylo jinak. Po deštivé a bouřlivé noci vyrazila třída ráno od školy směr Horní Malá Úpa. Každý napjatě očekával, jestli se počasí umoudří. Brzy po příjezdu do hotelu Trautenberk se ukázalo sluníčko a bylo vyhráno. Akce mohla naplno vypuknout.

Každý dostal do ruky mapku a všichni se společně vydali do terénu na „Krakonošovu pohádkovou stezku“ sbírat razítka. Celkem deset stanovišť nabízelo deset různých pohádek, ze kterých si skupinky mohly vybrat a večer pohádku zahrát. Kromě výborných hereckých výkonů probíhaly i soutěže a sportovní hry. Bylo třeba ale načerpat energii na druhý den, takže ještě před půlnoci už všichni klidně spali.

Ráno po vydatné snídani si každý vyzvednul svoji pohádkovou medaili za získaná razítka a společně se všichni vydali na zpáteční cestu do Spáleného Mlýna. Bohužel déšť „přemohl“ sluníčko, a tak přišly na řadu i pláštěnky a deštníky. Po občerstvení na chatě „Rusalce“ v podobě palačinek, hranolků nebo knedlíků výletníci nasedli do autobusu a zamířili do svých domovů. I přes rozmary počasí se výlet vydařil.

Menzelová, tř. uč.

 

Číst 1066 krát