Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
středa, 13 červen 2018 06:19

Vynikající úspěchy REBELS TEAMU

Napsal(a)

Na mezinárodních závodech MIA festival Děti Fitness v pražské Lucerně obhájil taneční oddíl ReBels team, počtvrté v řadě, evropské tituly v kategorii rokenrol.
Trutnovský klub se musel do evropského finále kvalifikovat z dubnového závodu v Brandýse nad Labem. Dívky neponechaly nic náhodě a obě formace rokenrolu The ReBels a ReBelky, postupovaly přímo z prvních míst. V Hradci Králové se kvalifikovaly další naše rokenrolové formace - ReBelky junior a MiniReBelky, které v obou kategoriích vyhrály.
Oddíl ReBels teamu se utkal se svými soupeři v pátek 1. 6. 2018. V dopolední části finálové soutěže si ReBelky junior vytancovaly 2. místo a MiniReBelky 4. místo. V odpolední části nastoupily v kategorii senior formace ReBelky, které získaly 2. místo, formace The ReBels  si vybojovala 1. místo.

Dalším velkým úspěchem byly závody ve Rtyni 2. 6. 2018, na kterých se ReBels team stal nejúspěšnějším účastníkem a zvítězil ve dvou kategoriích Zumby. Výsledky závodů ze Rtyně : formace Zumba A team - Adam a jeho holky - 1. místo, Hip Hop - Just dance Kids - 2. místo, formace MiniReBelky – 3. místo, rokenrol - Duo Kája a Viki – 1. místo, formace Zumba B team – Andílci – 4. místo, rokenrol Duo Verča a Máťa - 2.místo.

Zatím posledním úspěchem je 1. místo formace The Rebels v kategorii MDFS na mezinárodních závodech Black cup 2018 v Praze. Formace ReBelky v kategorii MDFJ získala 2.místo.

ReBels team děkuje za podporu ZŠ Mládežnická,  KZČ Eldorádo, městu Trutnovu, Trutnovinkám a rodičům za podporu a přízeň. ReBels team pořádá v létě od 17.8. do 29.8. taneční kemp pro děti a mládež ve věku 4 - 25 let. Kontakt na stránky www.rebelsteam.cz, mobil 725 960 971.

                                                                                                     David Laušman, vedoucí oddílu

Číst 659 krát