Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 04 červen 2018 20:11

FLORBALOVÝ KROUŽEK

Napsal(a)

HURÁÁÁ NA RODIČE

Poslední kroužek florbalu si na konci května užili nejen děti, ale i jejich rodiče. Naši malí florbalisté totiž vyzvali maminky, tatínky a sourozence k velkému turnaji, aby jim ukázali své herní umění. Na úvodní vhazování se postavil taťka proti svému synovi a hned v úvodu bylo vidět, kdo bude pánem na hřišti. Tři družstva dětí se statečně postavila proti stejnému počtu rodičovských týmů. Do branky si dokonce odvážně klekla i jedna z maminek a vůbec se nemusela za svůj výkon stydět. Došlo i na několik osobních soubojů a byly vidět ukázkové florbalové kombinace. Konečné součty bodů sice přinesly vítěze turnaje, ale nejdůležitější byla pohodová atmosféra turnaje a radost z gólů, které padaly do branky dospěláků. Na závěr nechyběla ani sladká odměna.

Fotky z turnaje najdete na tomto odkazu:  https://www.zonerama.com/fotbal71/Album/4362618

Věra Menzelová, ved. kroužku

 

Číst 956 krát