Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
neděle, 03 červen 2018 20:33

Za havlovickým vodníkem

Napsal(a)

     Den dětí je skvělý termín, pro výlet prvních tříd i 3. A do Havlovic, za místním vodníkem. Na dvě party jsme vyrazili vstříc horkému počasí, které nás ale neodradilo od toho, abychom si nevychutnali jízdu koňským povozem, vodnický zákusek, trasu s úkoly i opečení buřtíků nad velkým, horkým ohněm. Po vyhodnocení nejlepšího družstva z každé třídy si všichni zájemci vyměnili své peníze za "dušičky" a rozprchli se nakupovat limonády, pohled či korálky za tuto dušičkovou měnu. Kdo měl nakupování již dost, vydal se po zahradě vodnického domu vyzkoušet různé kostýmy, shodit plechovky proudem vody nebo přeskákat pařezy....

     Cesta zpět utekla jako voda a autobus dovezl ke škole spoustu spokojených dětí, které celý výlet zvládly na jedničku.

Děti, učitelé i asistentky 

1. A, 1. B, 1. C a 3. A

 

Číst 751 krát