Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
sobota, 26 květen 2018 17:40

Sportovní odpoledne s družinou

Napsal(a)

     Ve zdravém těle, zdravý duch. To je jasná věc. Držíme se hesla a ve školní družině sportujeme o 106. V pondělí 21. 5. jsme za doprovodu pomocníků z šestých tříd prožili sportovní odpoledne na školním stadionu. Každý sportovec měl v ruce kartičku pro záznam svých výkonů při jednotlivých sportech a podle svého tempa a uvážení se vydal zaběhnout svůj osobní rekord v běhu na 50 i 250 m, ve slalomu, skoku z místa i do dálky, ve skocích přes švihadlo, postoji čápa, hodu na cíl i kopu do brány.... Ne všem se podařilo splnit všechny disciplíny, ale i tak byli všichni závodníci velice úspěšní.

     Jak už to tak bývá, vyhrát může jen někdo. Po dlouhém počítání, jsme vyhlásili výsledky až v pátek 25.5. A aby to bylo stylové, odpoledne po vyhlášení výsledků uzavřely děti plněním sportovních úkolů na zahradě školní družiny!

Lenka Kuchařová DiS.

 

 

Číst 467 krát