Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
úterý, 24 duben 2018 19:51

KRAJSKÉ ÚSPĚCHY

Napsal(a)

KRAJSKÉ ÚSPĚCHY NA MLÁDEŽCE

Vykročením do úspěšného tažení bojovníků z Mládežky začaly dívky ze 7. a 8. tříd, které vybojovaly krásné bronzové medaile v krajském kole v přehazované. Dívky předvedly bojovnost a nasazení v zápasech a v turnaji nestačily jen na stříbrné družstvo z Rychnova a zlaté družstvo z Lánova. Velká gratulace a poděkování patří holkám a paní učitelce Škodové.

Hned druhý den se na „horké palubovce“ v Hostinném představili i naši chlapci, kteří vyzvali do boje ostatní krajské školy v halové kopané. Chlapci předvedli velké nasazení a chuť vyhrát. Po velkých bojích nakonec naši fotbalisté vystoupili na bronzovou příčku a opět zanechali v krajském kole velkou a váženou stopu, která patří naší škole. Klukům i panu učiteli Šemberovi taktéž patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Poslední zářez na krajské pažbě zanechaly dne 24. dubna naše fotbalistky, které se vydaly bojovat do Jičína o zlatý úspěch v minikopané. Holky podaly neskutečně bojovný výkon, když bez střídání a s celkovým skóre 11 : 0 prošly celým turnajem v konkurenci šesti škol. Odměnou jim bylo celkové vítězství v turnaji a vysněný postup do kvalifikace o republikové finále. Holkám rovněž náleží velká gratulace a poděkování. V neposlední řadě i paní učitelce Menzelové, která je zkušenou trenérkou. Děvčatům držíme palce i v dalším kole.

 

Tělocvikáři ZŠ Trutnov 2, Mládežnická

 

Číst 390 krát