Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
úterý, 24 duben 2018 10:16

Taneční odpoledne v ŠD

Napsal(a)

     Pohyb je zdraví prospěšný a tanec, je takový zábavný pohyb :) Proto jsme se spojili s tanečníky z Rebels týmu a Kájou Tučkovou, abychom mohli protančit celé odpoledne.

     Nejprve nám děvčata zatančila sestavu zumby, hip hopu a latinsko amerických tanců. Pak přišlo na řadu naše tančení. Pod dohledem zkušených tanečnic, jsme se snažili naučit alespoň část jejich sestavy, abychom si v závěru odpoledne, mohli s nimi společně zatančit.

     V galerii fotek na webu školy, najdete pár momentek z tohoto vydařeného odpoledne. Děkujeme tak dívkám z Rebels i Káje Tučkové, která nám se svým tanečním partnerem předvedla nejen krásný tanec, ale také úžasné šaty!

Lenka Kuchařová DiS.

 

 

Číst 767 krát