Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
úterý, 17 duben 2018 19:47

Plavání 1. tříd

Napsal(a)

Od 23. ledna 2018 do 3. dubna 2018 absolvovali prvňáci kurz plavání na Městském bazénu v Trutnově. Žáci se naučili nejen správným hygienickým pravidlům a přípravě věcí před vstupem do bazénu, ale i se seznámili s vodním prostředím a naučili se základům plavání.

Někomu to šlo samo, někdo se musel mít záchranné pomůcky (pásek, kruhy). Každou další lekcí byli žáci lepší a lepší. Na poslední, tj. na 10 lekci čekal žáky závod o nejlepšího plavce. Z každé třídy byli vybráni vítězové, ti nejlepší. Všichni obdrželi „mokré vysvědčení“ a malou odměnu za splněný kurz plavání.

Už se všichni moc těšíme na další plavání, které nás čeká ve druhé třídě hned od září.

Třídní učitelky a žáci 1.A, 1.B, 1.C

Číst 495 krát
Více z této kategorie: « ZDRAVÁ SVAČINKA KRAJSKÉ ÚSPĚCHY »