Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
středa, 15 listopad 2017 20:02

Krabice od bot

Napsal(a)

Přidáno: 15. 11. 2017 | Autor: Kuchařová Lenka | Sekce: Škola

Taková krabice od bot může být úplně občejná krabice, ale když do ní vložíte nějaký předmět, který chcete darovat, stane se z ní krabice zcela neobyčejná. 

Takovými kouzelnými proměnami budou procházet krabice na naší škole. Zapojením se do celorepublikové sbírky "Krabice od bot", budeme moci udělat radost dětem z našeho města, které nemají tak pěkný a jednoduchý život, jako většina z nás. Před Vánocemi je spousta sbírek, ale tato nám umožní pomoci s dětmi právě dětem z našeho okolí. 

Přispět můžete v rámci třídy i jako jednotlivci. Stačí přinést krabici od bot nebo jen věci, které chcete někomu darovat a společnými silami vytvořit dárek, který označíte pro koho je určen - dívka/chlapec a vhodný věk. Děti ve školní družině a školním klubu Chobotnice pak všechny krabice, které nebude možné stihnout zabalit v rámci výuky ve třídě, zabalí do dárkového papíru a opatří je cedulkami, pro koho je dárek určený. Jedna krabice je určená pro jedno dítě.

Výběr dárků bude probíhat do 13. 12. ve třídách, družině i Chobotnici. Všechny připravené krabice pak předáme Oblastní charitě Trutnov, která se postará o rozdání dárků potřebným dětem. 

Jelikož jsme se přihlásili do sbírky až po uzávěrce, není naše škola uvedena jako sběrné místo, a tak můžeme po dohodě s koordinátorkou sbírky věnovat naše dárky právě Oblastní charitě v našem městě (Krabice přes ulici). Oficiální stránky sbírky najdete zde: www.krabiceodbot.cz

Děkujeme, že s námi stále pomáháte a vedete děti k pomoci druhým.

Lenka Kuchařová DiS.

Číst 428 krát