Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
středa, 28 březen 2018 13:51

Návštěva předškoláků z MŠ Srdíčko

Napsal(a)

Návštěva předškoláků z MŠ Srdíčko

V pondělí a ve středu  nás navštívili předškoláci z MŠ Srdíčko. Po přivítání, jsme popřáli i paním učitelkám z MŠ ke Dni učitelů. Byly mile překvapeny. Pak už jsme se ujali předškoláků a odvedli je na návštěvu do našich prvních tříd. Potom následovala prohlídka školy, aktivity v tělocvičně. Při ukázce robotů děti zaujal pěkný výklad našich spolužáků o práci s roboty. Velkou pochvalu dostali i od učitelek MŠ. Návštěvu jsme zakončili v jídelně u výborných koláčků. Opět musíme poděkovat našim kuchařkám, které je pro nás připravily.

Zástupci žákovského parlamentu

Číst 1267 krát
Více z této kategorie: « Den učitelů Zápis do 1. tříd »