Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 05 březen 2018 14:38

Děti ze ŠD opět na lyžích

Napsal(a)

     Mrazivé zimní počasí, lyže, sjezdovka, nespoutaná příroda uprostřed lesů, instruktoři, sedačková lanovka, horký čaj, zasloužená sušenka… dva týdny děti ze ŠD, které se chtěly naučit lyžovat, nebo se zdokonalit v tomto krásném zimním sportu, jezdily do skiareálu  Bret u Žacléře. Akce proběhla tradičně ve spolupráci s panem M. Bavorem ze ski-academy. Celkové zázemí pro děti, sjezdovky vhodné pro začínající a mírně pokročilé lyžaře, skvělí instruktoři, zážitky ze snowtubingu   a pátečních závodů -  to vše mne utvrdilo v tom, že dnes již dlouholetá spolupráce naší ŠD s panem Bavorem zůstává stále dobrou volbou.

                                                             Gabriela Hofmanová, ved. vychovatelka ŠD

Číst 1007 krát