Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
úterý, 07 listopad 2017 20:01

Sportovní úspěchy

Napsal(a)

Přidáno: 07. 11. 2017 | Autor: Menzelová Věra | Sekce: Škola

STŘÍBRNÉ FLORBALISTKY

V úterý 7. listopadu 2017 čekalo na naše dívky 6. – 7. tříd ve Dvoře Králové n/L osm družstev okresu Trutnov. Pouze vítěz tohoto turnaje měl právo postoupit do krajského finále. Hrálo se na tři skupiny, naše hráčky obsadily první místo po vítězstvích nad dívkami ze Dvora a z Hostinného. Další zápasy postupového „pavouka“ zvládly holky bez problému, když porazily opět děvčata z Hostinného a následně z Malých Svatoňovic. Stejně jako vloni na ně ve finále čekalo silné družstvo Gymnázia Trutnov. Do této chvíle měla naše gólmanka Áďa čisté konto a držela ho až do poslední minuty finále. Dokonce se hráčkám z Mládežky podařilo „ustát“ hru v oslabení po zákroku obránkyně Anežky, která nezapře příslušnost k softbalu. Velmi pohotově lapla po míčku a na chvíli ho ukryla ve své dlani, což bylo pochopitelně odpískáno jako přestupek a následovalo vyloučení. Na světelné tabuli svítilo 43 vteřin do konce základní hrací doby. V té chvíli střela z dálky bohužel rozvlnila naši síť a ukončila naděje. Do té chvíle hrály naše holky opravdu ukázněně a s nasazením a zodpovědně plnily své úkoly. O to větší bylo zklamání, kdy se zvukem sirény padl gól i do sítě soupeřek, ten však již nebyl uznán. I když byl postup blízko, druhé místo v okresním finále je velmi pěkný výsledek.

Pochvala patří těmto hráčkám: Adéla Zákravská, Denisa Geislerová, Anička Junková, Terka Fišerová, Diana Kubečková, Natka Šimůnková, Káťa Bučková, Anežka Krajčová, Natka Šrejberová a Gábina Archlebová.

Mgr. Věra Menzelová, uč. Tv

Alt text

Číst 293 krát