Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 26 únor 2018 12:35

Tělesná výchova v ringu

Napsal(a)
Tělesná výchova v ringu Tělesná výchova v ringu

Tělesná výchova v ringu

V minulém týdnu se na naší škole pořádalo Mistrovství České republiky v boxu juniorů a juniorek. U příležitosti této akce jsme se s organizátory Milošem Kašparem a Milanem Ondráškem domluvili, že nám nabídnou nahlédnout pod „pokličku“ tohoto sportu a dovolí žákům naší školy vstoupit do ringu a zkusit si lehce zaboxovat. Tato nabídka se všem zalíbila a postupně se učitelé se svými žáky přišli podívat do ringu. Velké poděkování patří organizátorům za tuto bezvadnou zkušenost a hlavně velké poděkování Milanu Ondráškovi, který připravil pro hodinu speciální tělesné výchovy dvouhodinovou ukázku, jak to na boxerském tréninku funguje. Žáci dostali hodinu kondičního tréninku a poté jim bylo ukázáno pár základních pohybů boxera v ringu.

Fotografie z této akce naleznete na www.zsmltu.cz – galerie / fotogalerie

Organizátorům moc děkujeme. Učitelé ZŠ

 

 

Číst 1260 krát