Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 19 únor 2018 14:52

Dvě medaile zůstaly v Trutnově

Napsal(a)

Zlatí Rytíři, bronzové holky z “Horňáku”, taková je bilance softballového turnaje, který ve spolupráci s KZČ Eldorádo při ZŠ Mládežnická Trutnov uspořádal softballový oddíl SK Horní Staré Město. Turnaj byl určen dětem do 13 ti let a kromě již tradičních účastníků přijal pozvání i tým z Olympie Blansko. Přijeli poprvé, předvedli skvělé výkony a odvezli si druhé místo.

Turnaj začal v sobotu v 9:00 hod., pokračoval do sobotních večerních hodin a končil skvělým finálovým zápasem v neděli ve 14:00 hod. Program byl náročný, zápas střídal zápas, ale vše se podařilo odehrát v naplánovaných časech, i když se muselo přistoupit k dvěma prodloužením, a to v zápasech  SK HSM a  Olympia Blansko (výhra domácího HSM 21:20) a SaBaT Praha a Eagles (výhra SaBaTu 19:18). Některé zápasy byly tak vypjaté a plné emocí, že přes fandění diváků nebylo slyšet vyhlašování rozhodčích. V každém týmu se najde mnoho softballových nadějí, které, pokud vydrží, čeká určitě skvělá extraligová softballová kariéra.

Protože díky rodičům hráček z pořádajícího oddílu bylo hodně cen na rozdávání, mohlo dojít k ocenění dvou hráčů z každého týmu. Jako nejmladší byli vyhlášeni:

Viktorka Melišová (2009) - SK Horní Staré Město

Ema Vanačová (2007) - Eagles Praha

Lucka Horová (2008) - SaBaT Praha

Hynek Halenár (2010) - SC Dvůr Králové nad Labem

Sára Lipnerová (2007) - Olympia Blansko

Ondra Kvíčala (2008) - Rytíři Trutnov

Evka Jirošová (2010) - Storms ZŠ J. Wericha Praha

 

Jako nejlepší hráči z týmu byli ohodnoceni:

Natálka Töröková - SK Horní Staré Město

Karolína Koppová - Eagles Praha

Anetka Moravcová - SaBaT Praha

Terezka Pavelková - SC Dvůr Králové nad Labem

Áňa Jelínková - Storms ZŠ J. Wericha Praha

 

Díky patří všem rodičům hráček za hezké ceny pro týmy, rozhodčích a všem, kteří pomáhali s organizací, všem v bufetu za vzornou péči o hladové krky.

 

Konečné pořadí:

  1. Rytíři Trutnov
  2. Olympia Blansko
  3. SK Horní Staré Město
  4. SC Dvůr Králové nad Labem
  5. SaBaT Praha
  6. Eagles Praha
  7. Storms ZŠ J. Wericha Praha

 

Těšte se na letní sezonu, kdy na hřišti v Horním Starém Městě můžete vidět extraligu kadetek 12.- 13. 5. 2018 a extraligu žákyň o týden později, 19.- 20. 5.2018.

Zapsala : Jana Klempířová

Foto: Tomáš Pek

Číst 1483 krát