Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
úterý, 07 listopad 2017 20:00

Halloween pro žáky 1. - 3. tříd

Napsal(a)

Přidáno: 07. 11. 2017 | Autor: Knapová Soňa | Sekce: Škola

Den pro náš Halloween byl z provozních důvodů stanoven na pondělí 30.10.2017. Sešli jsme se už v 7.00 hod., abychom vše stihli perfektně připravit. Plakátky do tříd s programem jsme dali již před podzimními prázdninami, aby se naši mladší spolužáci měli na co těšit a mohli se připravit. V 8.00 hod. to vše propuklo společným nástupem, rozdělením do skupin a předáním instrukcí. Třídy byly rozděleny na dvě skupiny. Každá skupina dostala jednoho průvodce a vydala se na cestu po škole, během níž plnila úkoly. Všechny úkoly se týkaly Halloweenu (křížovky, básničky, hádanky, skládanky, poznávání předmětů používaných na oslavu Halloweenu, utišování strašidel atd.). Za splnění úkolů získávaly skupiny body. Kdo splnil všechny úkoly, šel do kinosálu, kde byly promítány filmy s halloweenskou  tématikou. Na závěr byli všichni odměněni bonbónem a nejlepší skupiny získaly odměnu navíc.

Akce se nám opravdu povedla. Líbila se nám i našim spolužákům.

členové ŽP SAFARI

Číst 412 krát