Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
čtvrtek, 03 září 2020 11:16

Volby do školské rady

Napsal(a) mistr

Vážení rodiče, vážení kolegové,

21. září se uskuteční volby do školské rady pro volební období 2020 - 2023. Rádi bychom vás v souladu s Volebním řádem školské rady vyzvali k podání návrhů kandidátů na funkci ve školské radě, a to nejpozději do 11. září 2020. V případě kandidátů za „oprávněné osoby“ uvádějte, prosíme, kromě příjmení, jména a titulu rovněž věk kandidáta a jeho povolání – zaměstnání. Své návrhy posílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Zároveň vás prosíme, abyste kandidaturu s navrženým kandidátem předem projednali.

Školská rada má 6 členů. Zřizovatel školy jmenuje třetinu členů školské rady, třetinu členů volí zákonní zástupci nezletilých žáků školy, dále jen „oprávněné osoby“, a třetinu členů volí pedagogičtí pracovníci školy, dále jen „pedagogové“. Funkční období členů školské rady trvá tři roky.

Volby proběhnou 21. září 2020 elektronickým způsobem hlasování (formou ankety v informačním systému školy Bakaláři). Listina kandidátů navržených „oprávněnými osobami“ a „pedagogy“ bude zveřejněna 14. září 2020 na webu a úřední desce školy.

Případné dotazy zodpovíme na telefonu 499 859 991.

Za přípravný výbor Ing. Lidmila Kuříková

Číst 240 krát