Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 03 únor 2020 11:17

Bronz pro naše hráčky

Napsal(a)

Softbalový halový turnaj pro kategorii U13 Dračice 2020 je již minulostí. Byl to opět víkend plný krásných zážitků ze hry a nových přátelství. Na turnaj přijalo pozvání 8 týmů. Kromě tradičních účastníků HSM Trutnov, Kotlářky Praha, SaBaT Praha, Joudrs Praha, Storms Praha, Piranhas Beroun a Rytířů Trutnov přijeli z nedalekého Hradce Králové i Falcons, smíšený tým chlapců a dívek. Na turnaji se jim sice nedařilo, ale bylo vidět, že je hra baví, jsou začátečníci a zápas od zápasu se lepší. Hrálo se na dvě skupiny a již v sobotu večer o umístění. Jednu skupinu vyhrálo domácí družstvo HSM a druhou Rytíři. HSM bohužel v boji o finále podlehli Piranhas Beroun o pouhé 3 body. Boj o třetí místo ale nenechaly děvčata náhodě a vyhrála s Joudrs Praha 23:12. Některé zápasy byly opravdu velice emočně vypjaté a končily jen těsným vítězstvím. Organizátoři spolu s trenéry vyhlásili individuální ceny. Z každého týmu byli vybráni 2 hráči, kteří si to za celý víkend nejvíc zasloužili. Za HSM Trutnov to byla: nejužitečnější hráčka Matylda Binková, „skokanka týmu“ Terezka Malichová.


Konečné umístění:

1. Piranhas Beroun

2. Rytíři Trutnov

3. HSM Trutnov

4. Joudrs Praha

5. SaBaT Praha

6. Kotlářka Praha

7. Storms Praha

8. Falcons Hradec Králové

Halové turnaje jsou za námi a už teď se těšíme na venkovní regulérní sezonu, kdy 25. dubna začínáme první zápas extraligy žen na domácím hřišti v Horním Starém Městě dvojzápasem s Joudrs Praha. 

                                                                                                                                Jana Klempířová, foto Tomáš Pek

Číst 863 krát