Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
středa, 06 listopad 2019 07:43

Halloweenský Sporťáček

Napsal(a)

První listopadové úterý se v naší tělocvičně konal HALLOWEENSKÝ SPORŤÁČEK. Děti přeměněné za kostlivce, čarodějnice a jiná strašidla hrály strašidelné hry, soutěžily a plnily úkoly - jako přenášení myšek na lžíci nebo skok ve strašidelném pytli či přenášení pavouků. Na konci kroužku dostalo každé dítě sladkou a svítící odměnu. Děkujeme všem za krásné masky a účast na halloweenském kroužku.                                                                                                                                                                                                                                                Pavlína Raisová, Simona Jehličková

 

Číst 759 krát