Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pátek, 06 březen 2020 06:14

ŠD na lyžích

Napsal(a)

     Již několik let organizujeme v naší družině ve spolupráci s p. Bavorem týdenní lyžařský výcvik. Ne jinak tomu bylo i letos. Sníh byl sice letošní zimu nejen k našim lyžařům skoupý, také virózy útočily na naše děti i na paní vychovatelky, ale přesto si naši malí lyžaři užili super týden ve skiareálu Bret. Poděkování patří panu Bavorovi za již tradičně perfektní organizaci kurzu, vychovatelkám ŠD, rodičům a obdiv nás všech našim malým lyžařům, kteří doslova před očima dělaly velké lyžařské pokroky.                                                                                                           

                                                                                       Gabriela Hofmanová

 

Číst 708 krát